-
Myyjä:BiofarmAIKA Vitamax - Monivitamiini kaikille lemmikeille 100 tabl.
Normaali hinta €11,50Alennushinta €11,50 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:RepolarAniDes haavasuihke - Haavojen ja ihon hoitoon 50 ml
Normaali hinta €16,90Alennushinta €16,90 Normaali hintaYksikköhinta €338,00 per l -
Myyjä:RepolarAniPlax® entsymaattinen hammastahna koirille 75 ml
Normaali hinta €14,90Alennushinta €14,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:RepolarAniWash® hoitoshampoo - Hellävarainen ja kosteuttava shampoo 300 ml
Normaali hinta €22,90Alennushinta €22,90 Normaali hintaYksikköhinta €76,33 per l -
Myyjä:RepolarAniWipe® hoitopyyhkeet - Päivittäiseen ihon puhdistukseen
Normaali hinta Alkaen €5,90Alennushinta Alkaen €5,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:Orion PharmaAptus Nutrisal elektrolyyttivalmiste - Nestetasapainon ylläpitoon 180 g
Normaali hinta €12,90Alennushinta €12,90 Normaali hintaYksikköhinta €71,67 per kg -
Tuotetarjous -25 %Myyjä:BeezteesBeeztees kissan aktivointipallo - Kissan aktivointiin ja saalistusleikkeihin, TARJOUS -25 %
Normaali hinta €7,30Alennushinta €7,30 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:BeezteesBeeztees matatabi-kissanhuiska
Normaali hinta €7,30Alennushinta €7,30 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:BayerBepanthen® eye - Kosteutustippa silmille 10 ml
Normaali hinta €19,90Alennushinta €19,90 Normaali hintaYksikköhinta €1.990,00 per l -
Myyjä:BayerBepanthen® eye - Yksittäispakattu kosteutustippa silmille 20x0.5 ml
Normaali hinta €16,90Alennushinta €16,90 Normaali hintaYksikköhinta €1.690,00 per l -
Myyjä:MP LaboBuccaclean® hammasgeeli kissoille ja koirille 30 ml
Normaali hinta €17,99Alennushinta €17,99 Normaali hintaYksikköhinta €899,50 per kg -
Myyjä:VetcareCanikur Tabletti - Akuutin ripulin hoitoon 12 tabl.
Normaali hinta €17,90Alennushinta €17,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:VetcareCanikur® Pro pasta - Maitohappobakteerivalmiste ruoansulatushäiriöiden ehkäisyyn ja hoitoon
Normaali hinta Alkaen €18,90Alennushinta Alkaen €18,90 Normaali hintaYksikköhinta €1.260,00 per l -
Myyjä:VetcareCanius® Plus - Maitohappobakteeri koirille
Normaali hinta Alkaen €23,90Alennushinta Alkaen €23,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:DechraCat Malt - Ummetusoireiden helpottamiseksi 50 ml
Normaali hinta €11,90Alennushinta €11,90 Normaali hintaYksikköhinta €238,00 per l
