Lokakuun huipputarjoukset
Purina kuivaruuat:
Osta 2, saat toisen -50 %
Purina märkäruuat:
Osta 2, saat toisen -50 %
Kaikki Royal Canin, Hill's ja Eukanuba -tuotteet -15 %
Tarjoukset voimassa: Purina 31.10.2026 asti, Royal Canin, Hill's ja Eukanuba 15.10.2026 asti. Ei voi yhdistää muihin tarjouksiin.
-
Myyjä:RepolarAbilar vet Pihkasalva - Haavojen hoitoon
Normaali hinta Alkaen €13,90Alennushinta Alkaen €13,90 Normaali hintaYksikköhinta €1.390,00 per l -
Myyjä:RepolarAbilar® Vet korvahuuhde (ent. AniVox® korvahuuhde) - Luonnollinen ja hellävarainen korvapuhdiste 100 ml
Normaali hinta €15,90Alennushinta €15,90 Normaali hintaYksikköhinta €159,00 per l -
Myyjä:Orion PharmaAdaptil Calm haihdutin ja liuos - Feromoni koirille
Normaali hinta €39,90Alennushinta €39,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:DechraAdd One® Salmon - Makutahna avuksi tukiravinteiden antoon kissoille 30x10 g
Normaali hinta €9,90Alennushinta €9,90 Normaali hintaYksikköhinta €33,00 per kg -
Myyjä:BiofarmAIKA B12-vitamiini koirille ja kissoille 60 tabl.
Normaali hinta €10,90Alennushinta €10,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:BiofarmAIKA Fiberon Forte - Kuitulisä koirille 150 g
Normaali hinta €15,90Alennushinta €15,90 Normaali hintaYksikköhinta €106,00 per kg -
Myyjä:BiofarmAIKA Inupekt forte - Suoliston hyvinvoinnin tueksi 60 tabl.
Normaali hinta €8,90Alennushinta €8,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:BiofarmAIKA Kalkvita - Vitamiini- ja hivenainelisä koirille 300 g
Normaali hinta €6,90Alennushinta €6,90 Normaali hintaYksikköhinta €23,00 per kg -
Myyjä:BiofarmAIKA Kaopekt forte pasta - Ruoansulatushäiriöiden ehkäisyyn ja hoitoon
Normaali hinta Alkaen €11,90Alennushinta Alkaen €11,90 Normaali hintaYksikköhinta €743,75 per l -
Myyjä:BiofarmAIKA Kaopekt liuos - Akuutin ripulin hoitoon 200 ml
Normaali hinta €15,90Alennushinta €15,90 Normaali hintaYksikköhinta €79,50 per l -
Myyjä:BiofarmAIKA Liveron acute - Koirille maksan toiminnan tukemiseksi 60 tabl.
Normaali hinta €19,90Alennushinta €19,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
LoppuunmyytyMyyjä:BiofarmAIKA Liveron support - Koirille maksan toiminnan tukemiseksi 60 tabl.
Normaali hinta €39,90Alennushinta €39,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
LoppuunmyytyMyyjä:BiofarmAIKA Petguide® Oral - Koirien ja kissojen suun terveyden tueksi 52 g
Normaali hinta €10,50Alennushinta €10,50 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:BiofarmAIKA Post Balance - Suolistomikrobiston tueksi koirille ja kissoille 100 g
Normaali hinta €13,90Alennushinta €13,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:BiofarmAIKA Silmähuuhde - Hellävarainen huuhde 120 ml
Normaali hinta €9,90Alennushinta €9,90 Normaali hintaYksikköhinta €82,50 per l


