-
Myyjä:Nutriment (ent. RAUH!)Nutriment (ent.RAUH!) Chicken Treat 100 g
Normaali hinta €3,47Alennushinta €3,47 Normaali hintaYksikköhinta €34,70 per kg -
Kuivaruuat
Purina: osta 2, saat toisen -50 %!
Royal Canin ja Hill's: osta 2, saat toisen -25 %!
-
Myyjä:Nutriment (ent. RAUH!)Nutriment (ent.RAUH!) Beef Treat 100 g
Normaali hinta €3,47Alennushinta €3,47 Normaali hintaYksikköhinta €34,70 per kg -
Tuotetarjous -25 %Myyjä:Nutriment (ent. RAUH!)Nutriment (ent.RAUH!) Pork Treat 100 g, TARJOUS -25 %
Normaali hinta €3,47Alennushinta €3,47 Normaali hintaYksikköhinta €34,70 per kg -
Myyjä:Nutriment (ent. RAUH!)Nutriment (ent.RAUH!) Turkey Treat 100 g
Normaali hinta €3,47Alennushinta €3,47 Normaali hintaYksikköhinta €34,70 per kg -
Myyjä:Nutriment (ent. RAUH!)Nutriment (ent.RAUH!) Salmon Treat 100 g
Normaali hinta €3,47Alennushinta €3,47 Normaali hintaYksikköhinta €34,70 per kg -
Myyjä:Nutriment (ent. RAUH!)Nutriment (ent.RAUH!) Cold-dried Tripe Sticks 100 g
Normaali hinta €3,47Alennushinta €3,47 Normaali hintaYksikköhinta €34,70 per kg -
Myyjä:VetcareNousNous Kananlihatikut 100 g
Normaali hinta €4,80Alennushinta €4,80 Normaali hintaYksikköhinta €48,00 per kg -
Myyjä:VetcareNousNous Ankanlihatikut 100 g
Normaali hinta €4,80Alennushinta €4,80 Normaali hintaYksikköhinta €48,00 per kg -
Myyjä:VetcareNousNous Naudan pienet lihapullat 100g
Normaali hinta €4,80Alennushinta €4,80 Normaali hintaYksikköhinta €48,00 per kg -
Myyjä:VetcareNousNous Ankan pienet lihapullat 100g
Normaali hinta €4,80Alennushinta €4,80 Normaali hintaYksikköhinta €48,00 per kg -
Myyjä:VetcareNousNous Possun pienet lihapullat 100 g
Normaali hinta €4,80Alennushinta €4,80 Normaali hintaYksikköhinta €48,00 per kg -
Myyjä:VetcareNousNous Pienet naudanlihakuutiot 100 g
Normaali hinta €4,80Alennushinta €4,80 Normaali hintaYksikköhinta €48,00 per kg -
Myyjä:VetcareNousNous Pienet possunlihakuutiot 100 g
Normaali hinta €4,80Alennushinta €4,80 Normaali hintaYksikköhinta €48,00 per kg -
Myyjä:VetcareNousNous Pienet ankanlihakuutiot 100 g
Normaali hinta €4,80Alennushinta €4,80 Normaali hintaYksikköhinta €48,00 per kg

RAUH!-tuotteet uudistuvat! Tuotteet siirtyvät Nutriment-nimen alle. Vain nimi muuttuu - laatu, reseptit ja alkuperä pysyvät samana. Pakkaukset uudistuvat vähitellen ja siirtymävaiheen aikana voit saada kumman vain näköisen pakkauksen.
