Lokakuun huipputarjoukset
Purina kuivaruuat:
Osta 2, saat toisen -50 %
Purina märkäruuat:
Osta 2, saat toisen -50 %
Kaikki Royal Canin, Hill's ja Eukanuba -tuotteet -15 %
Tarjoukset voimassa: Purina 31.10.2026 asti, Royal Canin, Hill's ja Eukanuba 15.10.2026 asti. Ei voi yhdistää muihin tarjouksiin.
-
Myyjä:PURINA®PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS HA Hypoallergenic™ Märkäruoka 12x400 g
Normaali hinta €54,96Alennushinta €54,96 Normaali hintaYksikköhinta €11,45 per kg -
Myyjä:PURINA®PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS EN Gastrointestinal™ Märkäruoka 12x400 g
Normaali hinta €45,00Alennushinta €45,00 Normaali hintaYksikköhinta €9,38 per kg -
Myyjä:PURINA®PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets - Feline EN ST/OX Gastrointestinal märkäruoka 10x85 g
Normaali hinta €14,90Alennushinta €14,90 Normaali hintaYksikköhinta €17,53 per kg -
Myyjä:PURINA®PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets - UR ST/OX Urinary märkäruoka 10x85 g
Normaali hinta €14,90Alennushinta €14,90 Normaali hintaYksikköhinta €17,53 per kg -
Myyjä:PURINA®PURINA® PRO PLAN® Sterilised Maintenance Adult 10x85 g
Normaali hinta €15,90Alennushinta €15,90 Normaali hintaYksikköhinta €18,71 per kg -
Myyjä:PURINA®PURINA® PRO PLAN Adult Delicate Digestion Ocean Fish 10x85 g
Normaali hinta €15,90Alennushinta €15,90 Normaali hintaYksikköhinta €18,71 per kg -
Myyjä:PURINA®PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets - NF Advanced Care Renal Function kananmakuinen märkäruoka 10x85 g
Normaali hinta €14,90Alennushinta €14,90 Normaali hintaYksikköhinta €17,53 per kg -
LoppuunmyytyMyyjä:PURINA®PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets NF Renal Function märkäruoka 12x400 g
Normaali hinta €54,96Alennushinta €54,96 Normaali hintaYksikköhinta €11,45 per kg -
Myyjä:PURINA®PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets - NF Advanced Care Renal Function lohenmakuinen märkäruoka 10x85 g
Normaali hinta €15,90Alennushinta €15,90 Normaali hintaYksikköhinta €18,71 per kg -
Myyjä:PURINA®PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets - OM ST/OX Obesity Management märkäruoka 10x85 g
Normaali hinta €14,90Alennushinta €14,90 Normaali hintaYksikköhinta €17,53 per kg -
LoppuunmyytyMyyjä:PURINA®PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets - DM ST/OX Diabetes Management märkäruoka 10x85 g
Normaali hinta €14,90Alennushinta €14,90 Normaali hintaYksikköhinta €17,53 per kg -
LoppuunmyytyMyyjä:PURINA®PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets - NF Early Care Renal Function märkäruoka 10x85 g
Normaali hinta €14,90Alennushinta €14,90 Normaali hintaYksikköhinta €17,53 per kg -
LoppuunmyytyMyyjä:PURINA®PURINA® PRO PLAN® Sterilised Maintenance Adult Terriini 10x75 g
Normaali hinta €15,90Alennushinta €15,90 Normaali hintaYksikköhinta €21,20 per kg -
Myyjä:PURINA®PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS CN Convalescence™ Märkäruoka kissoille ja koirille 24x195 g
Normaali hinta €93,12Alennushinta €93,12 Normaali hintaYksikköhinta €19,90 per kg -
Myyjä:PURINA®PURINA® PRO PLAN Healthy Start Kitten 10x85 g
Normaali hinta €15,90Alennushinta €15,90 Normaali hintaYksikköhinta €18,71 per kg


