-
Myyjä:VetMedicDouxo S3 Pyo Shampoo - Antiseptinen ja syväpuhdistava shampoo 200 ml
Normaali hinta €21,90Alennushinta €21,90 Normaali hintaYksikköhinta €109,50 per l -
Myyjä:VetMedicDouxo S3 Calm Hoitovaahto - Herkän ja atooppisen ihon hoitoon 150 ml
Normaali hinta €21,90Alennushinta €21,90 Normaali hintaYksikköhinta €146,00 per l -
Myyjä:FaunapharmaVetramil® haavaspray - Haavojen ja ihon hoitoon 20 ml
Normaali hinta €11,90Alennushinta €11,90 Normaali hintaYksikköhinta €595,00 per l -
Myyjä:DechraTrizchlor 4 Shampoo - Klooriheksidiiniä sisältävä shampoo 230 ml
Normaali hinta €15,90Alennushinta €15,90 Normaali hintaYksikköhinta €69,13 per l -
Myyjä:VetcareOptixcare Eye Lube Plus - Silmiä kosteuttava ja hoitava silmägeeli 20 g
Normaali hinta €17,50Alennushinta €17,50 Normaali hintaYksikköhinta €875,00 per kg -
Myyjä:VirbacVirbac C.E.T Hammastahna + hammasharja koirille
Normaali hinta €15,90Alennushinta €15,90 Normaali hintaYksikköhinta €227,14 per kg -
Myyjä:PetosanPetosan mikrokuituharja
Normaali hinta €7,90Alennushinta €7,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:RepolarAniDes haavasuihke - Haavojen ja ihon hoitoon 50 ml
Normaali hinta €16,90Alennushinta €16,90 Normaali hintaYksikköhinta €338,00 per l -
Myyjä:BiofarmAIKA Silmähuuhde - Hellävarainen huuhde 120 ml
Normaali hinta €9,90Alennushinta €9,90 Normaali hintaYksikköhinta €82,50 per l -
Myyjä:RepolarAniWash® hoitoshampoo - Hellävarainen ja kosteuttava shampoo 300 ml
Normaali hinta €22,90Alennushinta €22,90 Normaali hintaYksikköhinta €76,33 per l -
Myyjä:VetMedicDouxo S3 Pyo Hoitovaahto - Antiseptinen ja syväpuhdistava hoitovaahto 150 ml
Normaali hinta €29,90Alennushinta €29,90 Normaali hintaYksikköhinta €199,33 per l -
Myyjä:VetMedicDouxo S3 Seb Shampoo - Hilseilevän ja rasvoittuvan ihon pesuun 200 ml
Normaali hinta €21,90Alennushinta €21,90 Normaali hintaYksikköhinta €109,50 per l -
Myyjä:SeptidinSeptidin® pet kotimainen haavasuihke - Haavojen ja ihon hoitoon 100 ml
Normaali hinta €8,90Alennushinta €8,90 Normaali hintaYksikköhinta €89,00 per l -
Myyjä:VetMedicDouxo S3 Care Shampoo - Hellävarainen, kosteuttava ja hoitava shampoo 200 ml
Normaali hinta €17,90Alennushinta €17,90 Normaali hintaYksikköhinta €89,50 per l -
Myyjä:BayerBepanthen® eye - Yksittäispakattu kosteutustippa silmille 20x0.5 ml
Normaali hinta €16,90Alennushinta €16,90 Normaali hintaYksikköhinta €1.690,00 per l
