-
Myyjä:RepolarAbilar vet Pihkasalva - Haavojen hoitoon
Normaali hinta Alkaen €13,90Alennushinta Alkaen €13,90 Normaali hintaYksikköhinta €1.390,00 per l -
Kuivaruuat
Purina: osta 2, saat toisen -50 %!
Royal Canin ja Hill's: osta 2, saat toisen -25 %!
-
Myyjä:FaunapharmaVetramil® haavaspray - Haavojen ja ihon hoitoon 20 ml
Normaali hinta €11,90Alennushinta €11,90 Normaali hintaYksikköhinta €595,00 per l -
Myyjä:FaunapharmaVetramil® haavavoide - Hunajavoide haavojen hoitoon
Normaali hinta Alkaen €10,90Alennushinta Alkaen €10,90 Normaali hintaYksikköhinta €1.090,00 per kg -
Myyjä:SeptidinSeptidin® pet kotimainen haavasuihke - Haavojen ja ihon hoitoon 100 ml
Normaali hinta €8,90Alennushinta €8,90 Normaali hintaYksikköhinta €89,00 per l -
Myyjä:RepolarAniDes haavasuihke - Haavojen ja ihon hoitoon 50 ml
Normaali hinta €16,90Alennushinta €16,90 Normaali hintaYksikköhinta €338,00 per l -
Myyjä:RepolarAniWipe® hoitopyyhkeet - Päivittäiseen ihon puhdistukseen
Normaali hinta Alkaen €5,90Alennushinta Alkaen €5,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:FaunapharmaCLX Wipes - Puhdistuspyyhkeet ihonhoitoon koirille ja kissoille
Normaali hinta Alkaen €14,90Alennushinta Alkaen €14,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:FinnpharmaDermoscent Bio Balm - Balsami kovettumien, kuivan ihon ja tassujen hoitoon 50 ml
Normaali hinta €15,90Alennushinta €15,90 Normaali hintaYksikköhinta €318,00 per l -
Myyjä:FaunapharmaDoils iho - Puhdistettu syvänmeren kalaöljy 100 ml
Normaali hinta €31,90Alennushinta €31,90 Normaali hintaYksikköhinta €319,00 per l -
Myyjä:FaunapharmaDoils Nivelet - Puhdistettu syvänmeren kalaöljy
Normaali hinta Alkaen €31,90Alennushinta Alkaen €31,90 Normaali hintaYksikköhinta €319,00 per l -
Myyjä:FaunapharmaDoils Vital - Puhdistettu syvänmeren kalaöljy 100 ml
Normaali hinta €32,90Alennushinta €32,90 Normaali hintaYksikköhinta €329,00 per l -
Myyjä:FaunapharmaCatOils Vital Omega-3 - Puhdistettu syvänmeren kalaöljy 100 ml
Normaali hinta €32,90Alennushinta €32,90 Normaali hintaYksikköhinta €329,00 per l -
Myyjä:FaunapharmaDesecto suihke - Hyönteisten loitolla pitämiseen 200 ml
Normaali hinta €22,90Alennushinta €22,90 Normaali hintaYksikköhinta €114,50 per l


