-
Myyjä:VirbacVirbac C.E.T. Hammastahna koirille ja kissoille 70 g
Normaali hinta €8,90Alennushinta €8,90 Normaali hintaYksikköhinta €127,14 per kg -
Kuivaruuat
Purina: osta 2, saat toisen -50 %!
Royal Canin ja Hill's: osta 2, saat toisen -25 %!
-
Myyjä:FaunapharmaOtodine - Antiseptinen liuos korvien puhdistukseen 100 ml
Normaali hinta €25,90Alennushinta €25,90 Normaali hintaYksikköhinta €259,00 per l -
Myyjä:FaunapharmaOtoact Korvahuuhde - Hellävarainen korvapuhdiste 100 ml
Normaali hinta €16,90Alennushinta €16,90 Normaali hintaYksikköhinta €169,00 per l -
Myyjä:FaunapharmaCLX Wipes - Puhdistuspyyhkeet ihonhoitoon koirille ja kissoille
Normaali hinta Alkaen €14,90Alennushinta Alkaen €14,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:RepolarAniWipe® hoitopyyhkeet - Päivittäiseen ihon puhdistukseen
Normaali hinta Alkaen €5,90Alennushinta Alkaen €5,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:FaunapharmaDentihex hammasgeeli koirille ja kissoille 20 g
Normaali hinta €16,90Alennushinta €16,90 Normaali hintaYksikköhinta €845,00 per kg -
Myyjä:VirbacHexagel suugeeli koirille ja kissoille 100 ml
Normaali hinta €12,90Alennushinta €12,90 Normaali hintaYksikköhinta €129,00 per l -
Myyjä:RepolarAbilar vet Pihkasalva - Haavojen hoitoon
Normaali hinta Alkaen €13,90Alennushinta Alkaen €13,90 Normaali hintaYksikköhinta €1.390,00 per l -
Myyjä:DechraMalacetic Aural - liuos korvien puhdistukseen 118 ml
Normaali hinta €19,90Alennushinta €19,90 Normaali hintaYksikköhinta €168,64 per l -
Myyjä:PetosanPetosan hammasharja
Normaali hinta Alkaen €9,90Alennushinta Alkaen €9,90 Normaali hintaYksikköhinta per -
Myyjä:RepolarAbilar® Vet korvahuuhde (ent. AniVox® korvahuuhde) - Luonnollinen ja hellävarainen korvapuhdiste 100 ml
Normaali hinta €15,90Alennushinta €15,90 Normaali hintaYksikköhinta €159,00 per l -
Myyjä:VirbacHexarinse suuhuuhde koirille ja kissoille 237 ml
Normaali hinta €16,90Alennushinta €16,90 Normaali hintaYksikköhinta €71,31 per l -
Myyjä:FaunapharmaVetramil® haavavoide - Hunajavoide haavojen hoitoon
Normaali hinta Alkaen €10,90Alennushinta Alkaen €10,90 Normaali hintaYksikköhinta €1.090,00 per kg -
Myyjä:VetMedicDouxo S3 Calm Shampoo - Herkän ja atooppisen ihon pesuun 200 ml
Normaali hinta €21,90Alennushinta €21,90 Normaali hintaYksikköhinta €109,50 per l -
Myyjä:FinnpharmaDermoscent Bio Balm - Balsami kovettumien, kuivan ihon ja tassujen hoitoon 50 ml
Normaali hinta €15,90Alennushinta €15,90 Normaali hintaYksikköhinta €318,00 per l

