-
Myyjä:VetMedicDouxo S3 Calm Shampoo - Herkän ja atooppisen ihon pesuun 200 ml
Normaali hinta €21,90Alennushinta €21,90 Normaali hintaYksikköhinta €109,50 per l -
Kuivaruuat
Purina: osta 2, saat toisen -50 %!
Royal Canin ja Hill's: osta 2, saat toisen -25 %!
-
Myyjä:VetMedicDouxo S3 Pyo Shampoo - Antiseptinen ja syväpuhdistava shampoo 200 ml
Normaali hinta €21,90Alennushinta €21,90 Normaali hintaYksikköhinta €109,50 per l -
Myyjä:VetMedicDouxo S3 Calm Hoitovaahto - Herkän ja atooppisen ihon hoitoon 150 ml
Normaali hinta €21,90Alennushinta €21,90 Normaali hintaYksikköhinta €146,00 per l -
Myyjä:DechraTrizchlor 4 Shampoo - Klooriheksidiiniä sisältävä shampoo 230 ml
Normaali hinta €15,90Alennushinta €15,90 Normaali hintaYksikköhinta €69,13 per l -
Myyjä:RepolarAniWash® hoitoshampoo - Hellävarainen ja kosteuttava shampoo 300 ml
Normaali hinta €22,90Alennushinta €22,90 Normaali hintaYksikköhinta €76,33 per l -
Myyjä:VetMedicDouxo S3 Pyo Hoitovaahto - Antiseptinen ja syväpuhdistava hoitovaahto 150 ml
Normaali hinta €29,90Alennushinta €29,90 Normaali hintaYksikköhinta €199,33 per l -
Myyjä:VetMedicDouxo S3 Seb Shampoo - Hilseilevän ja rasvoittuvan ihon pesuun 200 ml
Normaali hinta €21,90Alennushinta €21,90 Normaali hintaYksikköhinta €109,50 per l -
Myyjä:VetMedicDouxo S3 Care Shampoo - Hellävarainen, kosteuttava ja hoitava shampoo 200 ml
Normaali hinta €17,90Alennushinta €17,90 Normaali hintaYksikköhinta €89,50 per l


